Montéři a opraváři elektrických zařízení, vedení, elektromechanici v regionu Znojmo

Náplň práce: - montáže a opravy domovních a průmyslových elektroinstalací, montáž svítidel - venkovní kabelové přípojky a vedení, sítě NN - práce na montážích s občasnou fyzickou zátěží Požadavky: - odborné vzdělání - vyučen v oboru, ÚSO nebo SŠ obor elektro - odborná způsobilost na úrovni NV 194/2022 Sb., § 6, nebo před 1.7. 2022 osvědčení Vyhl. č. 50/1978 Sb. min. § 6 - odborné a řemeslné znalosti, manuální zručnost, spolehlivost, odpovědnost, pečlivost, samostatnost - praxe v oboru výhodou, -ŘP sk. B, sk. C výhodou Zaměstnanecké výhody: - stabilita, jistota, možnost osobního, profesního a platového růstu, dobré pracovní zázemí, individuální přístup, férové jednání Zaměstnanecké výhody: - stabilita, jistota, možnost osobního, profesního a platového růstu - dobré pracovní zázemí, individuální přístup, férové jednání - cílové a čtvrtletní prémie Informace: - osobní schůzku lze sjednat mailem - mailem - zaslat profesní životopis - telefonicky (PO-PÁ 7-15 hod.)>

Další inzeráty