Nabídka práce Ždár nad Sázavou

Nová pracovní příležitost pro vás! Prozkoumejte naše aktuální nabídky a začněte tvořit úspěšnou kariéru ještě dnes.

*Zdravotní sestra v regionu Ždár nad Sázavou

Požadujeme: odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb. včetně osvědčení o výkonu zdravotnického povolání, trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost Náplň práce: ošetřovatelská péče dle vyhl. Č . 424/2004 Sb. ve znění pozdějších předpisů, administrativní práce - záznamy, doplňování dokumentů atd. Více na www.domovbezzamku.cz. 10. platová třída + zvláštní příplatek sk. II., příplatek za práci v So, Ne, Sv, za dělenou směnu Příjemné pracovní prostředí Možnost dalšího vzdělávání Příspěvek na stravu 5 týdnů dovolené + 1 týden dodatkové dovolené První kontakt emailem nebo telefonicky 7:00-14:30

*Manipulační dělník v regionu Ždár nad Sázavou

Náplň práce: manipulace s výrobky, zabezpečování nakládky zboží při vývozu z expedice, přejímání výrobků určených k uskladnění nebo expedici Požadujeme: základní vzdělání, zkušenosti s vysokozdvižným vozíkem, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost Příspěvek 15 000Kč/rok (cafeterie), roční odměny, příspěvek na stravování, týden dovolené navíc,příplatky za práci přesčas, odměna za naplněnou docházku, zázemí stabilní společnosti. První kontakt emailem nebo telefonicky.

*ELEKTRIKÁŘ v regionu Ždár nad Sázavou

CO DĚLÁME: - revize elektroinstalací budov, průmyslových objektů, strojů a zařízení - hromosvody - projekce, montáž, opravy, revize - instalace veřejného osvětlení - instalace datových rozvodů - měření optimalizace odběru energií na přípojných místech - měření poruch v síti, časově sběrné měření - projekční činnost elektro - návrh, projekt, montáž a revize fotovoltaických zdrojů včetně ostrovních systémů a akumulace - nabíjecí stanice pro elektro auto mobilitu - výroba rozvaděčů - elektroměrové rozvaděče, průmyslové rozvaděče a rozvaděče pro rodinné a bytové domy včetně ověření - školení obsluhy vyhrazených zařízení CO NABÍZÍME: - pružná pracovní doba - možnost dalšího vzdělávání a seberozvoje - 5 týdnů dovolené - firemní benefity - mzda 30 000 - 45 000 Kč CO OD VÁS OČEKÁVÁME: - vyučení v oboru elektrikář - odborná způsobilost k výkonu činnosti ne elektrických zařízeních a elektrotechnice (vyhláška 50 - minimálně §6) - PODMÍNKOU - spolehlivost, důslednost, aktivní přístup k práci

*Strojírenský dělník - obsluha CNC obráběcího centra v regionu Ždár nad Sázavou

Náplň práce: * obsluha CNC obráběcího centra nebo uviverzálních obráběcích strojů * zajišťovat správný průběh výrobního procesu na obráběcích centrech * provádět kontrolní měření hotového výrobku ve vazbě na výrobní dokumentaci * mít zodpovědnost za zastavení činnosti obrábění v případě zjištění neshody obrobku Pořadujeme: vzdělání ve strojírenském oboru, pečlivost, samostatnost, chuť spolupracovat a učit se nové věci, zkušenosti na obdobné pozici ve strojírenství výhodou, znalost řídícího systému Simens nebo Heidenheim výhodou (ne podmínkou) Příspěvek 15 000Kč/rok (cafeterie), roční odměny,příspěvek na stravování, týden dovolené navíc,příplatky za práci přesčas, odměna za naplněnou docházku, zázemí stabilní firmy První kontakt telefonicky nebo emailem.