Nabídka práce České Budějovice

Nová pracovní příležitost pro vás! Prozkoumejte naše aktuální nabídky a začněte tvořit úspěšnou kariéru ještě dnes.

Projektant měření a regulace (projektanta elektro zaškolíme) - náborový příspěvek 100 000 Kč v regionu České Budějovice

Požadujeme: znalost oblasti návrhu napájení, ovládání, jištění, frekv. měničů, instrument. MaR, platné zkoušky dle vyhlášky 50/78 Sb., samostatnost, velmi dobré komunikační schopnosti. Nabízíme: náborový příspěvek 100 000 Kč pro zaměstnance s min. 3letou praxí v oboru, příspěvky na stravování, životní poj., firemní O2 tarif, kurzy, školení, parkoviště, 5 týdnů dovolené. Životopis zasílejte na e-mail ces@ces-cb.cz.

PRACOVNÍK, PRACOVNICE ÚKLIDU v regionu České Budějovice

Bližší informace: jednosměnný provoz s nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobou, pracovní poměr je na dobu určitou. Nástup: ihned. Požadujeme: výpis z rejstříku trestů, potravinářský průkaz a očkování 2 dávkami na žloutenku typu B. Nástup: ihned. Zaměstnanecké výhody: stravování v jídelně zařízení, příspěvek na dovolenou nebo penzijní připojištění, příspěvky na kulturu a po zkušební době osobní ohodnocení. V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky (7:00-15:00 hod.).

DENTÁLNÍ HYGIENISTA/KA v regionu České Budějovice

DO NAŠEHO PŘÁTELSKÉHO A ÚSPĚŠNÉHO TÝMU ZUBNÍ KLINIKY DENTAL CARE V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH VYBÍRÁME DENTÁLNÍ HYGIENISTKU. Pokud je pro Vás práce koníčkem, ráda se usmíváte a úsměvy umíte také rozdávat NABÍDNEME Vám dlouhodobou spolupráci, motivační mzdové ohodnocení, zavedenou klientelu, moderní prostředí, špičkové vybavení + moderní materiály, příjemný kolektiv, moderní koncept kliniky=práce bez stresu, podpora a zázemí silné značky, ordinační dobu 34h/týdně a další zaměstnanecké benefity na oplátku od Vás budeme požadovat odpovídající vzdělání v oboru, loajální přístup, smysl pro týmovou spolupráci, příjemné vystupování, pečlivost, důslednost, zájem o vývoj v oboru, chuť se vzdělávat a osobnostně růst. Pokud Vás těchto pár bodů oslovilo a zároveň umíte zmíněné požadavky naplnit nezbývá než tuto příležitost využít, nezávazně nás kontaktovat a přijít se přesvědčit..:) "Dáme Vaší profesní kariéře nový rozměr" Silná podpora týmu, vlastní realizace s nadstandardními příjmy ... Těšíme se na Vás! Více informací o nás naleznete také na www.dentalcarecb.cz a sociálních sítích.

PRACOVNÍK/ICE PŘÍMÉ OBSLUŽNÉ PÉČE v regionu České Budějovice

Pracovní pozice vhodná pro osoby zdravotně znevýhodněné a OZP s maximálně 2. stupněm invalidity. Pracovní poměr na dobu určitou. Pracovní úvazek plný nebo zkrácený: 20 - 40 hod/týden. Požadavky: - trpělivost a schopnost naslouchat druhým lidem - držet se pravidla - co slíbím, to dodržím - ochota spolupracovat s dalšími lidmi v našem týmu - dodržování systému ve věcech, kde ostatní mohou mít chaos - prokazatelné výsledky ve Vašich dosavadních aktivitách (práce, brigáda, praxe) - trestní bezúhonnost Výsledkem vaší práce bude: klient, o kterého je postaráno s laskavostí a kompetencí tak, aby byl zajištěný a spokojený Očekávejte: - pomoc klientovi při úkonech osobní hygieny a s tím, co sám nezvládá - dodržování osvědčeného řádu pro klienty s autismem Zaměstnanecké výhody: teoretické a praktické zaškolení v problematice poruch autistického spektra; možnost profesního růstu. V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem nebo telefonicky.

PRACOVNÍK/ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH v regionu České Budějovice

Pracovní pozice vhodná pro osoby zdravotně znevýhodněné a OZP s maximálně 2. stupněm invalidity. Pracovní poměr na dobu určitou. Pracovní úvazek plný nebo zkrácený: 20 - 40 hod/týden. Požadavky: - trpělivost a schopnost naslouchat druhým lidem - držet se pravidla - co slíbím, to dodržím - ochota spolupracovat s dalšími lidmi v našem týmu - dodržování systému ve věcech, kde ostatní mohou mít chaos - prokazatelné výsledky ve Vašich dosavadních aktivitách (práce, brigáda, praxe) - trestní bezúhonnost Výsledkem vaší práce bude: klient, o kterého je postaráno s laskavostí a kompetencí tak, aby byl zajištěný a spokojený Zaměstnanecké výhody: teoretické a praktické zaškolení v problematice poruch autistického spektra; možnost profesního růstu. V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem nebo telefonicky.

VRÁTNÝ/Á v regionu České Budějovice

Přijmeme vrátné na částečný úvazek 4hod./den. Fyzicky nenáročná práce. Občasné obchůzky v příjemném a klidném prostředí. Místo je vyhrazené pro osoby se zdravotním postižením OZP ( I., II., III. stupeň invalidity) Pozn.: Od autobusové zastávky je cca 1 km pěšky na pracoviště. ( mít vlastní auto, nebo možnost se dostat na pracoviště) Požadujeme: Příjemné a profesionální vystupování, spolehlivost, dochvilnost, věk min. 18 let. Certifikát strážného není podmínkou. OZP ( I., II., III. stupeň invalidity) Čistý trestný rejstřík.

ZUBNÍ TECHNIK / TECHNIČKA v regionu České Budějovice

Bližší informace: úvazek 20 - 30 hod. týdně. Požadujeme: zručnost, spolehlivost, férové jednání, odbornost CAD CAM systému a v oblasti implantátů výhodou. Mzda: bude upřesněna při osobním jednání. Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení. Zaměstnanecké výhody: sick days, možnost dalšího vzdělávání v oboru. V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky v době od 8:00 do 16:00 hod (po - pá) nebo e-mailem.

REVIZNÍ TECHNIK/ČKA ZDVIHACÍCH ZAŘÍZENÍ v regionu České Budějovice

Společnost Pronovo, s.r.o působí v Českých Budějovicích od roku 1997. Hlavní náplní činnosti firmy je výroba a prodej zdvihací, manipulační techniky a bezpečnost práce. V rámci těchto činností zajišťujeme servis, revize, školení a odborné konzultace. Naše firemní kultura je založena na komunikaci a důvěře, spolupracujeme jako rovnocenní partneři. Rádi čelíme novým výzvám a posouváme věci dále. Je pro nás důležité, aby se každý mohl zapojit a měl šanci přiložit ruku ke společnému cíli. Jsme otevřeni podnětům a návrhům na zlepšení. Do naší společnosti hledáme spolupracovníky s chutí prokázat vlastní iniciativu a dál na sobě pracovat. Práce mění život, tak změňte k lepšímu ten svůj a přidejte se do našeho týmu. Revizní technik zdvihacích zařízení zjišťuje, zda technické zařízení odpovídá požadavkům bezpečnosti práce a provozu a má odbornou způsobilost k provádění revizí zdvihacích zařízení. Vaše náplň práce: posuzování technického zařízení s průvodní dokumentací a kontrola úplnosti průvodní dokumentace; vystavování protokolů a úředních osvědčení; kontrola vybavení technického zařízení výstražnými tabulkami a značkami; prohlídka záznamů o prohlídkách, zkouškách a měřeních provedených na technickém zařízení; provádění statické zkoušky se zkušebním břemenem; provádění dynamické zkoušky se zkušebním břemenem; opravy zdvihacích zařízení; zpracovávání zpráv o revizi technického zařízení; poskytování informací při řešení technických nebo provozních problémů. Váš profil: minimálně středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v oboru: strojírenství, automobilový průmysl nebo elektrotechnika; osvědčení k revizi a revizní zkoušky zdvihacích zařízení; odborná způsobilost podle zákona č. 250/2021 Sb., o bezpečnosti práce v souvislosti s provozem vyhrazených technických zařízení a nařízení vlády č. 194/2022 Sb., o požadavcích na odbornou způsobilost k výkonu činnosti na elektrických zařízeních a na odbornou způsobilost v elektrotechnice, (u hornických činností též podle vyhlášky č. 392/2003 Sb., o bezpečnosti provozu technických zařízení a o požadavcích na vyhrazená technická zařízení tlaková, zdvihací a plynová při hornické činnosti a činnosti prováděné hornickým způsobem); zkoušky na magnetickou defektoskopii- výhodou; praxe v oboru výhodou, ale rádi si Vás zaučíme; aktivní přístup k práci, manuální zručnost, technickou a fyzickou zdatnost; samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, flexibilita, cílevědomost, preciznost; uživatelská znalost práce na PC; ochota pracovat přesčas; řidičský průkaz skupiny B, ostatní skupiny výhodou. Co nabízíme: o naše spolupracovníky pečujeme stejně dobře jako o naše zákazníky; smlouvu na dobu neurčitou (po zapracování), abyste věděli, že s vámi počítáme; nástupní mzdu od 35.000 Kč; možnost využití firemního tarifu pro mobilní telefon; nadstandardní platové ohodnocení při práci přesčas a spaní mimo domov; občerstvení na pracovišti; prémie k Vánocům; příspěvek na životní pojištění; 12 000 Kč ročně na ochranné pomůcky a pracovní oblečení; možnost zapůjčení firemního majetku; samozřejmostí je příspěvek na stravování; odměníme Vás navíc při pracovním nebo životním jubileu; podpoříme vás v profesním i osobním rozvoji, zajímavá firemní školení; a v neposlední řadě také utužíme společně vztahy na neformálních firemních akcích. Kde budete pracovat: v sídle firmy v Českých Budějovicích, velmi často i po celé ČR. Datum nástupu: ihned. Připojte se k nám a budete mít příležitost pracovat v přátelském a příjemném prostředí se skvělými lidmi. Neváhejte a zašlete profesní životopis s krátkým, ale úderným motivačním dopisem Lucii Sieberové, sieberova@pronovo.cz, tel.: 725 976 247.

OBSLUHA VÝROBNY KRMNÝCH SMĚSÍ v regionu České Budějovice

Náplň práce: ovládání automatické výrobny krmných směsí (ovládání PC, pečlivost). Nástup: ihned. Nabízíme: dobrý kolektiv; zajímavou práci; motivační mzdové podmínky. Požadujeme: komunikativnost, ochotu naučit se nové, zajímavé pracovní postupy, znalost práce na PC, spolehlivost a pečlivost. Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, příspěvky ze soc. fondu. Životopisy zasílejte na e-mail hajna@zsdyn.cz. Telefonicky lze zaměstnavatele zastihnout v době od 7:00-15:00 hod.

KURÝR v regionu České Budějovice

Společnost Rychlej balík s.r.o. hledá nové kolegy na pozici kurýr/ka pro doručovací společnost GLS. Hlavní náplní práce je rozvoz balíků z hlavního depa Hosín a komunikace se zákazníky. Požadujeme: - řidičský průkaz sk. B, - trestní bezúhonnost, - komunikativní schopnosti, příjemné vystupování, - zodpovědnost, spolehlivost. Nabízíme: odpovídající finanční ohodnocení, přátelský kolektiv. Kontakt: e-mailem nebo osobně na adrese Novohradská 1145/99, České Budějovice.