Nabídka práce Šumperk

Nová pracovní příležitost pro vás! Prozkoumejte naše aktuální nabídky a začněte tvořit úspěšnou kariéru ještě dnes.

Učitel/ka SŠ - odborné předměty - obor truhlář, nábytkářská a dřevařská výroba, tesař v regionu Šumperk

Učitel/ka odborných předmětů SŠ z oborů zpracování dřeva (vyučuje obory truhlář, nábytkářská a dřevařská výroba). Požadavky na vzdělání - předpoklady pro výkon činnosti pedagogického pracovníka dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících - magisterské vzdělání (§ 9 odst. 2). znalost MS Office. Možnost též zkráceného úvazku. Vhodné i pro OZP a absolventy. Kontakt: e-mailem.

Mechanik - opravář vysokozdvižných vozíků M/Ž v regionu Šumperk

Náplň práce: opravy manipulační techniky Požadujeme: - střední odborné vzdělání v příbuzném oboru, opravář zemědělské techniky, automechanik - praxe v oboru vítána - spolehlivost a pečlivost - ochotu dále se vzdělávat - schopnost práce v týmu - trestní bezúhonnost - Nabízíme: - práce na plný úvazek a dobu neurčitou - zázemí stabilní společnosti - motivující finanční ohodnocení Pracovní doba od 6:30 - 15:00 hod. Kontakt: životopis zašlete na e-mailovou adresu: pechova@autokubicek.cz, bližší informace V. Kubíček 605 777 477.

Pracovník/ce v sociálních službách v regionu Šumperk

Osobní kontakt; Pracovník/ce na zástup o dovolených apod. na dlouhodobější spolupráci. Náplň práce: sociální práce s uživateli odlehčovací služby (seniory), zajišťování pomoci při osobní hygieně, oblékání, podávání stravy. Spolupráce se sociálním pracovníkem při naplňování individuálních plánů, administrace úkonů. Požadavky: trestní bezúhonnost, časová flexibilita Výhodou: zkušenost s péčí o seniory, praxe v sociálních službách a odborná způsobilost dle §116 zákona č.108/2006 Sb. o sociálních službách, očkování proti Hepatitidě B. Bližší informace: podá vedoucí odlehčovací služby Mgr. P. Petková, tel.778087528. Pracovní doba: pondělí - neděle od 7:00-19:00, 19:00-7:00. Kontakt: osobně Gen.Svobody 68, Šumperk, po-čt 8:00-15:00, telefonicky po-pá 8:00-15:00, e-mailem.

Všeobecná sestra - Ž/M v regionu Šumperk

Osobní kontakt; Požadujeme středoškolské vzdělání s maturitou v oboru zdravotní sestra, zdravotní způsobilost a zdravotní průkaz, trestní bezúhonnost, odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb. Vítáme praxi s prací se seniory, znalost práce na počítači, dobré organizační a komunikační schopnosti, pozitivní přístup, trpělivost, samostatnost, zodpovědnost a schopnost empatie. Práce je nerovnoměrně rozvržená v 11 hod. směnách od 7,00-19,00 a od 19,00-7,00 hod. Kontakt: osobně Jedlí č. 149, pondělí až středa 7,00 - 15,00, telefonicky 7,00 -15,00 pondělí až pátek, e-mailem.

Všeobecný/á účetní v regionu Šumperk

Požadavky: Vzdělání ekonomického směru SŠ nebo VŠ. Dobrá znalost účetní a daňové legislativy. Praxe v oboru alespoň 2 roky. Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost a poctivý přístup k práci, časovou flexibilitu, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost. Náplň práce: zpracování veškerých standartních účetních operací. Uvedená mzda je pouze orientační, její skutečná výše bude stanovena dle praxe a odbornosti. Příležitost k odbornému růstu v zázemí stabilní společnosti s dlouhodobou perspektivou. Příjemné pracovní prostředí v české rodinné firmě, motivující finanční ohodnocení roční odměny, příjemné pracovní prostředí, samostatnou práci, možnost seberealizace. Široké spektrum zaměstnaneckých výhod např. zaměstnanecké slevy a benefity v rekreaci v resortech Royal Spa, příspěvek na dopravu, penzijní připojištění. Kontakt: e-mailem.

Zdravotní sestra/bratr v regionu Šumperk

Odpovídající vzdělání pro výkon profese zdravotní sestra - zdravotní škola - všeobecná sestra. Praxe vítána, schopnost komunikovat s různými typy lidí, odolnost vůči stresu, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost a poctivý přístup k práci, časovou flexibilitu, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost. Uvedená mzda je pouze orientační, její skutečná výše bude stanovena dle praxe a odbornosti. Prac. doba 7.00 do 19.00 a 19.00 do 7.00. Silné zázemí stabilní společnosti, motivující finanční ohodnocení, roční odměna, příjemné pracovní prostředí, samostatná práce, možnost seberealizace, zaměstnanecké slevy a zvýhodněné rekreace v rámci Royal Spa, možnost ubytování, zaměstnanecké stravování, příspěvek na dopravu. Kontakt: e-mailem.

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů v regionu Šumperk

Osobní kontakt; Požadujeme: manuální zručnost, fyzickou zdatnost, ochotu pracovat, spolehlivost, smysl pro odpovědnost. Schopnost pracovat v nepřetržitém provozu a ve stoje. Pracovní smlouva na dobu určitou 2 roky s možností prodloužení. Směnnost: ranní od 6-18 hodin, noční od 18-6 hodin. Příplatky dle bonusového řádu společnosti a zákonné příplatky dle zákoníku práce. Kontakt: osobně na pracovišti každé úterý od 13:00 - 13:30 pí.Langerová, Šimorová, telefonicky po - pá od 8:30 - 14:00.

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel v regionu Šumperk

Místo výkonu práce: Olomoucká ul. 2367/15, 789 01 Zábřeh. Nástup od 1.9.2016 na dobu neurčitou. Zavedená a prosperující dopravní společnost PALLAS-CZ, s.r.o. hledá mezi sebe nové řidiče C+E návěs. Požadujeme spolehlivost a odpovědnost, dig. karta, nabízíme nadstandartní platové podmínky 30-40 tis. Kč, profesionální a slušné jednání, volné víkendy. Jezdíme CZ, D EU. Kontakt: telefonicky: Po-Pá od 8-17:00 hod. Osobně: Po-Pá od 8-11:00 hod.