Nabídka práce Ústí nad Orlicí

Nová pracovní příležitost pro vás! Prozkoumejte naše aktuální nabídky a začněte tvořit úspěšnou kariéru ještě dnes.

AUTOMECHANIK v regionu Ústí nad Orlicí

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED PRACOVNÍ NÁPLŇ: - servis a opravy motorových vozidel - opravy v rámci pojistných a škodních událostí PRACOVNÍ DOBA: Po - Pá, 7.00 - 15.30 NABÍZÍME: - práci v příjemném prostředí autorizovaného servisu vozů ŠKODA SEAT - kompletní vybavení autodílny včetně pneuservisu - pravidelné školení, specilizaci - benefity pro stabilní zaměstnance KONTAKT: telefonicky (Po - Pá, 8.00 - 17.00) email nebo osobně po předchozí telefonické domluvě

PRODEJCE NÁHRADNÍCH DÍLŮ v regionu Ústí nad Orlicí

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED PRACOVNÍ NÁPLŇ: - zajištění náhradních dílů pro zákazníky a pro servis - osobní i telefonický kontakt se zákazníky - zpracování administrativy v rámci zakázek autoservisu, pojistných událostí, pošty - vedení finanční hotovosti - zpracování účetních podkladů - plánování ND na servis a opravu a k prodeji zákazníkům NABÍZÍME: - práci v příjemném prostředí autorizovaného servisu vozů ŠKODA SEAT - kompletní vybavení autodílny včetně pneuservisu - pravidelné školení, specializaci - benefity pro stabilní zaměstnance KONTAKT: telefonicky (Po - Pá, 8.00 - 17.00) email nebo osobně po předchozí telefonické domluvě

AUTOELEKTRIKÁŘ v regionu Ústí nad Orlicí

VEDOUCÍ PRODEJE NÁHRADNÍCH DÍLŮ v regionu Ústí nad Orlicí

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED PRACOVNÍ NÁPLŇ: - vedení oddělení prodeje náhradních dílů - zajištění náhradních dílů pro zákazníky a pro servis - osobní i telefonický kontakt se zákazníky - zpracování administrativy v rámci zakázek autoservisu, pojistných událostí, pošty - vedení finanční hotovosti - zpracování účetních podkladů - plánování ND na servis a opravu a k prodeji zákazníkům NABÍZÍME: - práci v příjemném prostředí autorizovaného servisu vozů ŠKODA SEAT - kompletní vybavení autodílny včetně pneuservisu - pravidelné školení, specializaci - benefity pro stabilní zaměstnance KONTAKT: telefonicky (Po - Pá, 8.00 - 17.00) email nebo osobně po předchozí telefonické domluvě

Pracovník pro údržbu a úklid majetku obce v regionu Ústí nad Orlicí

POŽADUJEME: - zdravotní způsobilost - řidičský průkaz sk. B - flexibilita - schopnost týmové spolupráce - spolehlivost a odpovědnost VÝHODOU: - řidičský průkaz sk. C - znalost práce s komunální technikou (malotraktor, motorová pila a další) - znalost stavebních prací a postupů NABÍZÍME: odměny, možnost stravování, dovolená 25 dní Další informace na webu obce: www.obecvraclav.cz KONTAKT: e-mailem nebo osobně (Obecní úřad Vraclav)

Pomocný/á kuchař/ka / DPP, DPČ v regionu Ústí nad Orlicí

PRACOVNÍ NÁPLŇ: - příprava surovin k přípravě stravy - obsluha kuchyňských strojů na výrobu pokrmů - práce spojené s obsluhou distribuční a mycí linky - přísné dodržování hygienických a proti epidemiologických předpisů - úklid provozu kuchyně - úklid skladu potravin a denní místnosti KVALIFIKAČNÍ POŽADAVKY: - praxe v oboru vítána - trestní bezúhonnost - zdravotní způsobilost - pečlivost, odpovědnost, svědomitost NABÍZÍME: - zajímavou práci ve zdravotnickém prostředí - odpovídající finanční ohodnocení - týmovou spolupráci - práci v příjemném prostředí - podnikové stravování - možnost prodloužení smlouvy PÍSEMNÉ PŘIHLÁŠKY zasílejte na adresu: Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí Lázeňská 58 NEBO e-mailem na: radimecky@rehabilitacniustav.cz KONTAKT: telefonicky po - pá, 7 - 15 nebo e-mailem