Nabídka práce Písek

Nová pracovní příležitost pro vás! Prozkoumejte naše aktuální nabídky a začněte tvořit úspěšnou kariéru ještě dnes.

OBSLUHA OHRAŇOVACÍHO LISU v regionu Písek

Jsme malá rozvíjející se firma s šestiletou historií. Zabýváme se zakázkovou výrobou převážně z nerezové oceli, ale i z uhlíkové oceli. Vyrábíme pro zákazníky z Německa, Rakouska, Švýcarska, Slovenska a České republiky. Pracovní doba: 6-14:30 hod. Náplň práce: obsluha, programování ohraňovacího lisu a ohýbání dle výkresové dokumentace. Nabízíme: 5 týdnů dovolené, 13. plat, stravenkový paušál 107,1Kč/den. První kontakt: Švadlena Petr, tel.: 732 581 281 (10-18 hod.), e-mail: svadlena@cm-product.cz nebo osobně na uvedené adrese od 10ti hodin.

MISTR HSV (M/Ž) v regionu Písek

PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. Požadujeme: vzdělání stavebního zaměření, praxe ve stavebnictví, ŘP sk. B Náplň práce: aktivní vedení pracovního týmu, koordinace a kontrola kvality práce subdodavatelů, materiálové a technické zásobování stavby, odpovědnost za BOZP na stavbě, příprava mzdových podkladů. Pracovní doba 40 hodin týdně, práce o víkendech výjimečně. Pracovní doba v letní období po - čt 6:00 - 15:00 (30 min. přestávka), pá 6:00 - 12:30 (30 min. přestávka), v zimním období po - čt 7:00 - 16:00 (30 min. přestávka), pá 7:00 - 13:30 (30 min. přestávka). Nabízíme: mobilní telefon, osobní automobil, odměňování dle výkonů a výsledků, První kontakt: p. Radim Liška tel. 603 803 838, email: liska@koci.eu nebo osobně POUZE PO TEL. DOMLUVĚ.

ŘIDIČ/KA MKD v regionu Písek

Z důvodu rozšíření vozového parku přijmeme řidiče MKD, pro destinace Francie a Španělsko. Termín nástupu prosinec/leden 2022-23 v návaznosti na dodání nového vozidla. Nabízíme: vyšší výdělek, příspěvek na dovolenou a vánoční příspěvek. Požadujeme: flexibilitu, trestní bezúhonost, pozitivní přístup k práci, praxe min. 3 roky, řidičský průkaz C+E, profesní průkaz. Nástup květen-červen. Dále nabízíme: firemní benefity. První kontakt: Iveta Dunková tel. 380 427 898 (8:00 - 16:00 hod.)

STAVEBNÍ ZÁMEČNÍK/CE v regionu Písek

Pracovní poměr na jeden rok s možností prodloužení. Pracovní doba: zimní období: po - čt 7 - 16 hod., pá 7 - 13,30 hod., letní období: po - čt 6 - 15 hod, pá 6 - 12,30 hod. Práce o víkendech výjímečně. Požadujeme vyučení v oboru, svářečský průkaz, fyzickou zdatonost, praxe a ŘP sk. B výhodou. Nabízíme: karta MultiSport První kontakt: p. Radim Liška tel. 603 803 838, email: liska@koci.eu nebo osobně na uvedené adrese.

SERVISNÍ TECHNIK/ČKA v regionu Písek

Náplň práce: oprava a servis zemědělských strojů, montáž nových. Požadavky: řidičské oprávnění sk. B (T výhodou), manuální zručnost, pečlivost, časová flexibilita, praxe výhodou. Vhodné pro absolventy. Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení dle praxe a zkušeností, práce v mladém kolektivu a dynamicky se rozvíjející firmě, 4 týdny dovolené, stabilní zaměstnání, různorodá práce, práce v terénu. První kontakt: Bc. Mikolášková Kateřina, tel.: 607 420 140 (8:00 - 18:00 hod.), e-mail: fakturace@sachaagro.cz a domluvit si schůzku.

DIAGNOSTIK/ČKA v regionu Písek

Náplň práce: oprava a servis zemědělských strojů, montáž nových. Požadavky: řidičské oprávnění sk. B (T výhodou), manuální zručnost, pečlivost, časová flexibilita, praxe výhodou. Vhodné pro absolventy Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení dle praxe a zkušeností, práce v mladém kolektivu a dynamicky se rozvíjející firmě, 4 týdny dovolené, stabilní zaměstnání, různorodá práce, práce v terénu. První kontakt: Bc. Mikolášková Kateřina, tel.: 607 420 140 (8:00 - 18:00 hod.), e-mail: fakturace@sachaagro.cz a domluvit si schůzku.

Obchodní zástupce pro jižní a západní Čechy v regionu Písek

práce v jihočeském a západočekém kraji, vhodné pro zde bydlící uchazeče, obchodní zastoupení vinařské firmy, aktivní nabídka sortimentu stávajícím zákazníkům, vyhledávání nových odběratelů, příprava objednávek, zpracování nabídek, zkušenosti s prodejem vína, popř. znalosti v oblasti vína vítány, komunikativnost, ŘP-B podmínkou, ke mzdě odměny dle prodejních výsledků, prof. životopis na mail: r.rehak@vslechovice.cz