Nabídka práce Armáda, policie, bezpečnostní služby

Nová pracovní příležitost pro vás! Prozkoumejte naše aktuální nabídky a začněte tvořit úspěšnou kariéru ještě dnes.

Pracovník ostrahy v regionu Brno

Pracovní náplň: kontrolní a pochůzková činnost monitoring kamer služby na vrátnici Nabízíme: hlavní pracovní poměr (HPP) nástup možný ihned zaškolení na danou pozici kompletní pracovní oděv možnost vyplácení záloh po odpracování 10 dnů Požadujeme: chuť pracovat a seberealizovat se bezúhonnost (čistý trestní rejstřík) Certifikát strážného a zkušenosti na obdobné pozici jsou výhodou, nikoliv nutností. právní pomoc v těžkých životních situacích možnost výhodnějšího volání pro zaměstnance

VRÁTNÝ/Á v regionu České Budějovice

Přijmeme vrátné na částečný úvazek 4hod./den. Fyzicky nenáročná práce. Občasné obchůzky v příjemném a klidném prostředí. Místo je vyhrazené pro osoby se zdravotním postižením OZP ( I., II., III. stupeň invalidity) Pozn.: Od autobusové zastávky je cca 1 km pěšky na pracoviště. ( mít vlastní auto, nebo možnost se dostat na pracoviště) Požadujeme: Příjemné a profesionální vystupování, spolehlivost, dochvilnost, věk min. 18 let. Certifikát strážného není podmínkou. OZP ( I., II., III. stupeň invalidity) Čistý trestný rejstřík.

specialista požární ochrany v oblasti lithiových baterií v regionu Uherské Hradiště

tech. podpora pro zákazníky, vypracování požárně bezpečnostího řešení přímo u zákazníků, zpracování podkladů pro obchodní oddělení, školení, rozvoj produktů v oblasti hašení lithiových baterií, vzdělání v oboru elektro - slaboproud, ŘP "B", flexibilita, spolehlivost, komunikativnost, obchodní duch, praxe v oboru výhodou, služební mobilní telefon a automobil (i k soukromým účelům), možnost odborného vzdělávání, stravenky 130,- Kč, bridge days, osobní kontakt možný po tel. domluvě

Strážníci městské policie v regionu Cheb

Místo výkonu práce: správní obvod obce s rozšířenou působností. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pracovní doba: dvousměnný provoz, občas směny i o víkendu a v noci. Požadujeme: nutný řidičský průkaz sk. B (aktivní řidiči). Nabízíme: osobní příplatek po uplynutí zkušební doby a řádného složení nutné zkoušky pro výkon funkce strážníků městské policie (MP) - dle návrhu řídícího MP, 3 dny sick days, příspěvek na stravu formou e-stravenky, příspěvek na dopravu dle platné směrnice, volný vstup do ašského bazénu, volný vstup na sportoviště města Aš (včetně využití vleků v lyžařském areálu), možnost využití permanentky do fitness centra, volný přístup na kulturní akce pořádané městem Aš (případně cizími subjekty, byl-li na ně poskytnut grant města), 2x ročně rehabilitační masáž, 1x ročně zdokonalovací jízdy na polygonu v Mostě, možnost přidělení služebního bytu, civčné střelby na střelnici - benefity jsou na jiné osoby nepřenosné !!! Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.