Nabídka práce Brno

Vyhledejte svou vysněnou práci v Brně! Nabízíme širokou škálu pozic v moderním prostředí. Připojte se k nám a rozvíjejte svůj profesní potenciál. Začněte novou etapu své kariéry u nás!

technický pracovník v regionu Brno

Požadované dovednost: -odbornost, zručnost -pracovitost, pečlivost a spolehlivost, nekonfliktnost -schopnost samostatné práce, komunikativnost -bezúhonnost -řidičský průkaz sk B, aktivní řidič -instalatérská a elektro znalost, praxe v oboru údržby Poznámka k volnému místu: ROYAL PARTY SERVIS - hledá pro náš provoz šikovného TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA. Čeká vás údržba nové budovy (bistro, ubytovací část), údržba venkovních prostor (sekání trávy, úklid areálu), údržba kuchyně, údržba autoprovozu (3 auta), občasné závozy po Brně. Vaše životopisy zasílejte na e-mail: msvobodova@royalpartyservis.cz

Pracovník ostrahy v regionu Brno

Pracovní náplň: kontrolní a pochůzková činnost monitoring kamer služby na vrátnici Nabízíme: hlavní pracovní poměr (HPP) nástup možný ihned zaškolení na danou pozici kompletní pracovní oděv možnost vyplácení záloh po odpracování 10 dnů Požadujeme: chuť pracovat a seberealizovat se bezúhonnost (čistý trestní rejstřík) Certifikát strážného a zkušenosti na obdobné pozici jsou výhodou, nikoliv nutností. právní pomoc v těžkých životních situacích možnost výhodnějšího volání pro zaměstnance

Mistr energetik v regionu Brno

Upřesňující informace3) : (požadavky ŘP skupin., jazykové požadavky, náplň práce apod.) Náplň práce: - řízení činností a vedení 2 skupin pracovníků profese elektro a instalo - provoz, údržba a odpovědnost za: 1. energetická zařízení (elektro rozvody VN a NN, venkovní osvětlení, vodní hospodářství), 2. bezpečnostní zařízení (elektrické brány a závory) a za požárně bezpečnostních zařízení (požární ventilátory), 3. požární hydranty a suchovody, diesel agregáty pro nouzové napájení PBZ a nouzového osvětlení bateriově či s centrálními zdroji UPS nebo DA) - administrativa a legislativa spojená s úkony (servis, opravy, investice, kontroly, revize, fakturace)