Samostatný technik v regionu Vsetín

Náplň práce: - měření parametrů na metalických/optických/rádiových sítí s vyhodnocením/diagnostikou stavu - montážní a servisní práce u koncového zákazníka včetně instalace koncových zařízení - montážní a servisní práce na distribučních sítích předně optických - pokládky kabeláže/plastové infrastruktury jak v interiéru, tak exteriéru (zemní i nadzemní) - trasování vedení - plánované služby pro zajištění servisních prací v době víkendů a svátků Požadujeme: - řidičský průkaz skupiny B - osvědčení o zkoušce dle vyhlášky ČUBP č. 50/1978 Sb. - Vyhláška o odborné způsobilosti v elektrotechnice (není podmínkou) - základní znalosti práce s počítačem, základy programů MS Office (Excel, Word), textových editorů (Poznámkový blok, WordPad apod.), e-mailových klientů a internetových prohlížečů. Výhodou hlubší počítačové znalosti (IP komunikace, LAN sítě, konfigurace zařízení) - ochotu učit se novým věcem - komunikativnost, vstřícné vystupování při komunikaci se zákazníky - technické uvažování, zájem o moderní technologie, znalost vf techniky vítána - anglický jazyk není podmínkou, ale je výhodou - časovou flexibilitu Nástupní mzda dle vzdělání, odborných znalostí a zkušeností + prémie. Zaměstnanecké výhody: zázemí rodinné firmy, zaučení/zaškolení, různorodá náplň práce (v exteriéru i interiéru), průběžné rozšiřování profesních dovedností s cílem stát se samostatným projektantem, pravidelná valorizace mzdy, firemní tarif, příspěvek na nákup mobilního telefonu, celoroční odměna (Vánoční plat), příspěvek na stravování, příspěvek důchodové připojištění případně investiční životní pojištění. První kontakt: osobně nebo telefonicky (po-pá 7-15 h.) popř.emailem. ov.5.6.23

Další inzeráty