Finanční referenti v regionu Znojmo

Náplň práce: - evidence faktur přijatých, záloh, dobropisů a ostatních závazků do ekonomického systému - aktivace elektronického schvalování faktur, přiřazování záloh k fakturám - vedení pokladny (korunové i eurové), evidence pošty, evidence DHM, obsluha datové schránky - péče o návštěvy vedení společnosti a zajištění chodu porad a jednání Požadavky: - SŠ-vzdělání ekonomického směru, praxe v oboru výhodou - znalost účetních a daňových předpisů vítána, uživatelská znalost MS Office - komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, loajalita - komunikativní znalost NJ nebo AJ výhodou Zaměstnanecké výhody - nástup možný ihned, firma zaškolí, pomoc zkušeného kolegy - finanční odměny závislé na pracovním výkonu, pravidelné zvyšování mzdy - flexibilní pracovní doba, 5 týdnů dovolené - stravování v areálu firmy s nízkou cenou obědů - většinu hradí zaměstnavatel - zvýhodněné mobilní tarify, i pro členy rodiny, možnost bezúročné půjčky - účast na firemních zájezdech a společenských akcích - měsíční odměny, 13. plat ve formě roční odměny, navýšená dovolená. Informace: - mailem, telefonicky.>

Další inzeráty